hallo
ik wil me bij deze even voorstellen.
ik ben william (31) en woon samen met mijn vriendin in nieuw-buinen (drenthe). we hebben een zoontje van 14 maanden en de 2de is onder weg (15 weken).
na 3 jaar monteur bij fiat en 3 jaar in het autoschade vak te hebben gewerkt, werk ik nu als chef monteur bij een isolatiebedrijf van mijn ouders.
ik ben al een poosje gek van quads alleen komt het er elke keer niet van. ik ben me nu een beetje aan het orienteren wat ik wil en zoek. En mijn voorkeur gaat uit naar een bashan 200. ik heb altijd brommer gerepareerd als hobbie.
na de winter probeer ik 2de hands een bashan te kopen omdat ik eerst nog wat dingen thuis moet doen waar onder de garage uitbreiden zodat ik plek heb voor de bashan. en nog even de honda mt5 verkopen die klaar is na restauratie.
ik ben van plan om van de bashan een sm te maken. brede wegbanden verlagen etc.
ik had verder nog een vraag wat het verschil is tussen de 200cc en de 250cc? kwa vermogen etc en kwa betrouwbaarheid.
gr. william