Ik dacht bijmezelf ; "Dit kan gebeuren" en vol moet druk ik op de startknop. Helaas hij sprong niet aan

Ik kijk op de tankmeter en deze was nagenoeg leeg. Dit zou inderdaad goed kunnen want naar mijn laatste rit had ik geen zin meer op de staatsbeurs te spekken met de accijns op de hoge benzineprijzen.
Eigenschuld natuurlijk. Dus met een kannetje achterin de auto naar het benzinestation gereden en vol getankt.
Weer bij de quad aangekomen ben ik de volle kan in de tank aan het gieten. Toen ik de laatste druppels uit de kan het gieten was voelde ik wat langs mijn schoen afdruppelen. Ik dacht bijmezelf " Damn wat ben ik weer aan het knoeien". Nog niet met de ogen geknipperd te hebben zag ik dat het wel meer als aan het druppelen was en het letterlijk eruit stroomde.
Dit kan toch niet uit de overloop komen, dacht ik bijmezelf.
Snel even wat kartron onder de quad gelegd en het zadel eraf gepakt.
De benzine leek van onder de tank uit te lekker. Wat was nu precies het geval; De benzine slang was poreus geworden en er zaten allemaal scheurtjes in waardoor de benziene eruit liep.
Nieuw benzine slangetje en klaar
