Pagina 1 van 1

thermostaat

BerichtGeplaatst: 23 aug 2010 18:28
door fred
hallo,

heb net mijn radiateur laten repareren, en bijna alles weer gemonteerd. alleen sta ik nu in twijfel. nl op een duits forum waar ik ook af en toe op kijk ( china quad forum .de) wordt als tip gegeven, om als je toch met de koeling bezig bent en alles hebt losgekoppeld, om dan meteen je thermostaat ook te verwijderen!

ben echt nieuwsgierig wat jullie hier van vinden!

en dan nog iets, als je de thermostaat verwijderd heb je volgens mij geen afdichting van het thermostaathuis meer ,daar het afsluit rubber daar aan vast zit. ik hoop dat jullie een antwoord hebben waar ik door ik weet wat ik zal doen!!

alvast bedankt

groeten

fred

Re: thermostaat

BerichtGeplaatst: 23 aug 2010 18:34
door Draco
zoekfunctie volgens mij is hier al vaker over gesproken

Re: thermostaat

BerichtGeplaatst: 23 aug 2010 20:04
door fred
Draco schreef:zoekfunctie volgens mij is hier al vaker over gesproken


je hebt gelijk, maar er zijn zoveel verschillende meningen over, waardoor ik aan het twijfelen kom. ik wil het graag in een keer goede doen, en daarbij kan ik niets vinden over hoe het gaat met de afdichting van het thermostaathuis als je de thermostaat er uit haalt???!! dus misschien kan mij hierover nog even adviseren.

of kan de rubber ring toch van de thermostaat gehaald worden???

ik hoor het wel ( hoop ik)

Re: thermostaat

BerichtGeplaatst: 23 aug 2010 20:10
door fretje-pitbull
volgens mij kan die rubberen dichting van de thermostaat anders vloeibare pakking h

Re: thermostaat

BerichtGeplaatst: 23 aug 2010 21:13
door spiderpig
Eens met Fretje.
Rij je voornamelijk in de zomer, dan kan je zonder thermostaat rijden.
In de winter zal je motor niet op temperatuur komen en das nie goed.

Re: thermostaat

BerichtGeplaatst: 23 aug 2010 21:34
door bashanboy
zonder thermostaat: blok langzamer warm maar thermostaat kan niet kapot gaan dus minder kans op warmloper.
Met thermostaat: blok sneller op temperatuur maar thermostaat kan kapot gaan als gevolg een vastloper.
thermostaat zal het niet snel begeven hoor, maar voor puur cross is het beter zonder